It looks like you are using an older version of Internet Explorer which is not supported. We advise that you update your browser to the latest version of Microsoft Edge, or consider using other browsers such as Chrome, Firefox or Safari.

Ketonal Active1

KETONAL LP_IKONY

Ból nie pozwala Ci normalnie funkcjonować? Przeszkadza Ci w codziennych obowiązkach i przyjemnościach? Nie pozwól mu przejąć kontroli.
Sięgnij po Ketonal Active i walcz z bólem.

KETONAL_ACTIVE
KETONAL_ACTIVE

Informacje o leku

  • Ketonal Active to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym
  • Działa na różne rodzaje bólu1, np. ból głowy, ból mięśni, ból kostno-stawowy, ból zęba, ból menstruacyjny, ból związany z urazami lub kontuzjami, np. nadwyrężeniem lub zwichnięciem
  • Opakowanie: 10 lub 20 kapsułek zawierających po 50 mg ketoprofenu
  • Pojedyncza dawka: 1 kapsułka
  • Maksymalna dawka: 3 kapsułki na dobę
  • Zaleca się stosować podczas posiłku popijając wodą lub mlekiem
  • Lek mogą stosować dorośli i młodzież powyżej 15 lat
  • Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku dłużej niż przez 5 dni
  • Dostępny w aptekach bez recepty
ZDJECIE_REKOMENDACJA

Ketonal Sprint

Ból złagodzony w ciągu kilku minut? To możliwe z Ketonalem Sprint! Lek ma postać granulatu, który szybko rozpuszcza się w wodzie. Chcesz wiedzieć więcej?

ketonal_bole

Dla kogo przeznaczony jest Ketonal Active?

Ketonal Active powstał z myślą o osobach aktywnych, które są w ciągłym ruchu i nie mogą pozwolić sobie na to, aby ból je ograniczał. Lek można stosować w objawowym leczeniu lekkiego lub umiarkowanego bólu różnego pochodzenia. Ketonal Active wskazany jest w łagodzeniu np. w bólu głowy, bólów mięśniowych i kostno-stawowych, bólu zęba, bólu miesiączkowego czy towarzyszącego drobnym urazom. Trzeba jednak pamiętać o ograniczeniu wiekowym – lek mogą przyjmować osoby powyżej 15. roku życia.

Po Ketonal Active sięgają ci, którzy nie chcą, aby ból ich ograniczał - chcą działać bez kompromisu. Osoby, które stosowały Ketonal Active uważają, że jest to lek silniejszy od innych leków przeciwbólowych i najczęściej polecają go innym!*

Ulotka

Pełną informację o leku znajdziesz w ulotce dla pacjenta.

Najnowsze artykuły

Najnowsze pytania

Zobacz także