It looks like you are using an older version of Internet Explorer which is not supported. We advise that you update your browser to the latest version of Microsoft Edge, or consider using other browsers such as Chrome, Firefox or Safari.

Ketonal Sprint1

KETONAL LP_IKONY

Jeśli zależy Ci na szybkim działaniu przeciwbólowym, wybierz Ketonal Sprint. Zawarty w leku ketoprofen działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, a dzięki połączeniu z lizyną, rozpuszczalny Ketonal Sprint jeszcze szybciej dociera do źródła bólu.*

KETONAL_SPRINT
KETONAL_SPRINT_ULOTKA_DESKTOP

Informacje o leku

  • Ketonal Sprint to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym
  • Działa na różne rodzaje bólu1, np. ból głowy, ból mięśni, ból kostno-stawowy, ból zęba, ból menstruacyjny, ból związany z urazami lub kontuzjami, np. nadwyrężeniem lub zwichnięciem
  • Opakowanie: 12 saszetek z granulatem zawierającym 40 mg ketoprofenu z lizyną
  • Pojedyncza dawka: 1 saszetka
  • Maksymalna dawka: 3 saszetki na dobę
  • Ketonal Sprint mogą stosować osoby powyżej 16 lat
  • Dostępny w aptekach bez recepty
BOL_GLOWY

Ketonal Active

Codziennie stajesz przed nowymi wyzwaniami i nie możesz sobie pozwolić na to, aby ból cię ograniczał? Z Ketonalem Active to możliwe! Chcesz wiedzieć więcej?

ketonal_sprint

Dla kogo przeznaczony jest Ketonal Sprint?

Ketonal Sprint to lek przeznaczony dla osób, które chcą szybko poradzić sobie z bólem, aby wrócić do codziennych aktywności. Zawarty w leku ketoprofen z lizyną nie tylko działa silnie przeciwbólowo, ale również wyróżnia się szybkością działania. Ketonal w saszetkach jest łatwy w stosowaniu i bardzo dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. Niezależnie czy jesteś w pracy przed ważnym spotkaniem, czy planujesz wspólne wyjście na spacer z najbliższymi – wystarczy rozpuścić jedną saszetkę Ketonalu Sprint w wodzie, aby sprostać wyzwaniom zawodowym lub cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną.

Ulotka

Pełną informację o leku znajdziesz w ulotce dla pacjenta.

Najnowsze artykuły

Najnowsze pytania

*W porównaniu z ketoprofenem w formie kwasowej.
1. Na podstawie ChPL Ketonal Sprint

Zobacz także